• Telefon: 0531 740 32 30

  • E-Mail:

Balıkesir Ateş Evden Eve Nakliyat

 

Profesyonel Taşımacılığın Tek Adresi

DUYURU: %15 indirimli kampanyamızdan yararlanmak için erken rezervasyon yapın karlı çıkın.

1990 yılından günümüze kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden nesilden nesile aktarılan şirketimiz tüm çağın teknolojisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.İrili ufaklı 4 adet araç ve 30 personel ekibi ile Balıkesir evden eve nakliyat firması olan Ateş Nakliyat taşıma ve depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı bir yaklaşım ile hizmet vermektedir.

Ateş evden eve nakliyat şirketi, Türkiye geneline taşımacılık desteği sunmaktadır. Balıkesir merkez olmak üzere tüm şehirlere ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliye desteği verilmektedir. Şirketimiz, kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına işçilik hizmetleri, profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ateş evden eve nakliyat, ambalajlama, sökme takma, taşıma gibi işlemleri aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Anahtar teslim hizmet sunan firmamız, fiyat noktasında da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Balıkesir Ateş evden eve nakliye firmamız, taşıma hizmetleri teknolojik yöntemler ile vermektedir. Eşya paketleme, mobilya montajı, yükleme gibi işlemler uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Firmamız asansörlü ev taşıma noktasında da faaliyet göstermektedir. Nakil sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu değildir. Ateş evden eve nakliye ekonomik fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık ücretleri makul bir düzeydedir.

   Arası    Kilometredir.